banner

شرکت آبکام یزد

بزرگترین مجتمع تخصصی وتولید کودهای ترکیبی N-P-K باعناصر ریز مغذی باپایه هیومیکی وارگانیکی ،کودهای پودری ،محلول در اب ،کودهای مایع و ورمی کمپوست می باشد.این شرکت دارای خط تولید کاملا مکانیزه به روش کمپکت گرانولیشن طراحی وساخت کشور فرانسه است که به صورت تمام اتوماتیک با فن آوری PLC ونرم افزار Plantvue کنترل وهدایت می گردد.شرکت آبکام با بهره گیری از کارشناسان مجرب اقدام به فرموله کردن کودهای تخصصی جهت امور کشاورزی (باغی ،زراعی وگلخانه ) کرده است ودر خاورمیانه تنها واحد منحصر به فرد با سیستم کمپکت می باشد.
آزمایشگاه شرکت آبکام یزدیکی از مجهزترین وکاملترین آزمایشگاهی است که با کادری مجرب مشغول به فعالیت می باشد.این آزمایشگاه جهت کنترل مواد اولیه و همچنین کنترل محصولات تولیدی با انالیزهای مورد نظر احداث گردیده است. لازم به توضیح است آزمایشگاه دارای مجوز از سازمان جهاد کشاورزی به شماره 22824/20/88قادر به ارائه خدمات به عموم کشاورزان و بخش های دولتی می باشد.

لازم به توضیح است یکی از مدرنترین روش های تولید کود در جهان روش کمپکت است .
در این روش مواد بر اساس درصد مورد نظر با همدیگر مخلوط و بدون اضافه شدن هیچ گونه مواد افزودنی (رطوبت چسب، ...) به دستگاه کمپکت تزریق و با فشار هیدرولیک 300 psi مواد فشرده بصورت براکت به ضخامت 3-4 سانتیمتر در آمده و پس از آن به دستگاه گرانول ساز هدایت و در نهایت محصول نهایی به ابعاد 3-5 mm بدون نیاز به خشک کن تولید می گردد. 

در ذیل برخی از مزایای کمپکت به اختصار نام برده می شود : 

  1. همگنی دانه های گرانول کود از نظر ترکیب مواد
  2. وزن مخصوص بیشتر به علت تراکم
  3. ماندگاری بیشتر در خاک
  4. عدم محدودیت در تولید کود
  5. حفظ خواص مواد
  6. مقاومت به سایش از نظر حمل و نقل و آبشویی

about us

درباره ما

contact us icon

ارتباط با ما

contact img

موقعیت ما در نقشه

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.